Zobacz również nasz komercyjny portal:

https://domabc.pl/kuchnia,ac222

 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 1390 razy

Woda wodorowa – wpływ na organizm człowieka

Współcześnie o wodzie wodorowej wiadomo dużo, a wyniki badań wskazują, że jej spożywanie korzystnie wpływa na organizm człowieka. Sprawdź, dlaczego powinieneś codziennie sięgać po kolejne szklanki wody wodorowej.

Woda wodorowa to gwarancja zdrowia

Naukowcy nie mają wątpliwości, że u podłoża rozwoju wszystkich chorób leży stres oksydacyjny. Dochodzi do niego wówczas, gdy zaburzona zostaje równowaga między wolnymi rodnikami a antyoksydantami. Ponieważ woda wodorowa to woda nasycona wodorem molekularnym, ma ona działanie antyoksydacyjne. To właśnie antyoksydanty neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników i przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu wolnych rodników.

O skutecznym działaniu wody wodorowej wiadomo dziś sporo. Szczególnie wiele badań przeprowadzili japońscy naukowcy, którzy doszli do wniosku, że woda wodorowa:

  • chroni układ krążenia przed wystąpieniem objawów charakterystycznych dla pacjentów, u których dokonano przywrócenia krążenia,
  • obniża poziom frakcji LDL, czyli „złego cholesterolu”, zapobiegając w ten sposób rozwojowi szeregu chorób układu sercowo-naczyniowego, w tym groźnej miażdżycy,
  • chroni przed rozwojem chorób układu nerwowego, np. choroby Parkinsona i Alzheimera, a to dlatego, że zawarty w niej wodór molekularny – jako jedyny antyoksydant – jest w stanie pokonać barierę krew-mózg,
  • zmniejsza ból mięśni po wysiłku fizycznym, bo obniża poziom mleczanu we krwi; jednocześnie wodór molekularny ma korzystny wpływ na leczenie mikrouszkodzeń,
  • chroni skórę przed negatywnym działaniem promieniowania, a także bierze udział w procesach naprawczych, gdy mowa o oparzeniach.

Wymienione właściwości i działanie wody wodorowej to oczywiście jedynie przykłady. Dzięki przeprowadzonym badaniom wiadomo, że woda bogata w wodór molekularny ma niezwykle korzystne działanie na organizm – jej spożywanie pozwala zapewnić sobie zdrowie.

Woda wodorowa a procesy starzenia się

Spożywanie wody wodorowej nie tylko chroni przed np. miażdżycą, lecz także korzystnie wpływa na nasz wygląd. Wiadomo, że wolne rodniki mają negatywny wpływ na procesy starzenia się komórek. Jako skuteczny antyoksydant, woda wodorowa przyczynia się też do zachowania młodzieńczego wyglądu.

Jeżeli chcesz zapewnić sobie młodzieńczy wygląd, dobrym rozwiązaniem będzie nie tylko spożywanie wody wodorowej, lecz także używanie jej do codziennej pielęgnacji skóry.

Kup generator i zapewnij sobie stały dostęp do wody wodorowej

Najprostszym sposobem, aby zapewnić sobie dostęp do wody wodorowej, jest zakup generatora wody wodorowej. Jednym z takich urządzeń jest generator RaRa. Dzienny koszt wody bogatej w wodór molekularny wynosi zaledwie 5 zł. Jednocześnie nabywając specjalne urządzenie, dbasz także o środowisko naturalne – nie musisz nabywać wody w plastikowych butelkach, które – jak wiadomo – przyczyniają się do zaśmiecenia naszej planety.

Na podstawie: wodah2.com

Artykuł partnera.Dodaj swój komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © WORTALE.NET | mapa witryny | login